SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Soláň - Karolínka - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Přijeďte navštívit areál Soláň - Karolínka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. smažák a hamburger. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Vlek Pod Soláněm.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 67% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 12.8.

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C
Pondělí
15.8.2022

°C
°C