SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Soláň - Karolínka - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Přijeďte navštívit areál Soláň - Karolínka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. smažák a hamburger. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Vlek Pod Soláněm.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 67% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 18.10.
Polojasno
9°C
7°C
Úterý
19.10.2021
Zataženo
9°C
7°C
Středa
20.10.2021
Zataženo
16°C
11°C
Čtvrtek
21.10.2021
Polojasno
11°C
4°C