SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Mikulčin Vrch - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Mikulčin Vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Bílých Karpatech.

Můžete využít trojici vleků. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován 1x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte zelňačku či řízečky.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Pokulhává také ochota personálu. Lepší hodnocení než 75% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 18.10.
Polojasno
9°C
7°C
Úterý
19.10.2021
Zataženo
9°C
7°C
Středa
20.10.2021
Zataženo
16°C
11°C
Čtvrtek
21.10.2021
Polojasno
11°C
4°C