SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Svinec se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Svinec a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku najdete jeden vlek a lano pro děti. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete smažák či párek v rohlíku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Muzeum vystěhovalectví, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Středisko můžeme ohodnotit kladně. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 72%. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 12.8.

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C
Pondělí
15.8.2022

°C
°C