SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Suchá Rudná

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Suchá Rudná a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít trojici vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete smažák a česnečku. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Doporučujeme navštívit Hrad Sovinec

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. Lepší hodnocení než 70% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Čtěte také: Suchá Rudná - příjemně překvapil Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 12.8.

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C
Pondělí
15.8.2022

°C
°C