SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Meziboří se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Ski areál Meziboří. Areál se nachází v Krušných horách poblíž města Most a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 537m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete řízečky nebo bramboračku.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. 70% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Chcete zase aktivně lyžovat nebo snowbordovat? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 12.8.

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C
Pondělí
15.8.2022

°C
°C