SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Svah Zlín

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Svah Zlín. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. hamburger nebo bramboračku.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. V okolí se nachází Muzeum Luhačovického Zálesí, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 59% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Čtěte také: Do ski areálu Svah Zlín se zajet určitě vyplatí

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 12.8.

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C
Pondělí
15.8.2022

°C
°C