SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Mrzne? Nevadí!

Plánujete zimní dovolenou? Hledáte informace? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží,

Čas šponovek a tlustých svetrů je nenávratně pryč. Svetr, sice teplý, ale neforemný - silně omezující člověka v pohybu - již dnes není nutností.

Bundy opatřené funkčním pásem proti sněhu jsou dnes již samozřejmostí. Bez kvalitních nepromokavých rukavic si dnešní lyžování už ani nedovedeme představit. Pod lyžařskou helmu není vhodná čepice, ale spíše tenoučká termo lyžařská kukla, která ochrání i tváře a nos.

Sportovní oblečení nové generace je prodyšné – a přesto je člověk dokonale chráněn před větrem. Oblečení je vhodné i pro velmi chladné dny. Vnitřní strana bývá jemná a hřejivá, příjemná pro pokožku a nabízející ten nejlepší komfort pro zákazníka. Teflonový zátěr zvyšuje odolnost oblečení před promoknutím. Velmi kvalitní oblečení můžete pořídit ve výprodejích.

Používané materiály jsou velmi odolné. Při praní používejte prostředky speciálně vyvinuté pro voděodolné oblečení. Sušení by mělo probíhat pozvolně.

Vůbec neuvažujte o možnosti vyrazit na hory bez kvalitní lyžařské nebo snowboardové přilby – nebojte se, nebudete v ní na sjezdovce jediní – lyžařská helma se dnes již opravdu stala samozřejmostí!!! Také chránič páteře by si měl pořídit každý snowboarďák. U dražšího oblečení jsou již běžné i technické záchranné systémy, které na Vás upozorní i pod lavinou.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 12.8.

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C
Pondělí
15.8.2022

°C
°C