SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Klema - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Klema. Areál se nachází v Beskydech poblíž města Frýdlant nad Ostravicí a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nouze nebude.

V areálu se nachází dvojice vleků a jedno lano. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Úprava svahu probíhá dle potřeby. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu se nachází snowpark. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte horkou čokoládu nebo smažák.

Areál hodnotíme spíše kladně. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 81% prostě dát nemůžeme.

Mrznou Vám uši? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 12.8.

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C
Pondělí
15.8.2022

°C
°C