SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Dolní Morava - Větrný vrch

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Dolní Morava - Větrný vrch. Areál se nachází v pohoří Kralického Sněžníku.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete párek v rohlíku či kofolu.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. V okolí se nachází Muzeum Zábřeh, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál má pár much. Personál je poměrně vstřícný. 57% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 18.10.
Polojasno
9°C
7°C
Úterý
19.10.2021
Zataženo
9°C
7°C
Středa
20.10.2021
Zataženo
16°C
11°C
Čtvrtek
21.10.2021
Polojasno
11°C
4°C