SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Harrachov - Zákoutí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Harrachov - Zákoutí! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete čtveřici vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte smažený sýr a uzená cigára. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 73%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 12.8.

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C
Pondělí
15.8.2022

°C
°C