SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Středisko Slatina - nemastné, neslané

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Slatina!

Zimní středisko Harrachov - Zákoutí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Harrachov - Zákoutí!

Zimní středisko Radvanice

Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Radvanice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Kvasejovice se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Kvasejovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Svinec se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Svinec a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Mikulčin Vrch - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Mikulčin Vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Vurmovka - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Vurmovka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Soláň - Karolínka - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Přijeďte navštívit areál Soláň - Karolínka a užijte si zimní radovánky naplno!

Snowpark Čihalka – Olešnice - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Zkuste ski areál Snowpark Čihalka – Olešnice!

Obří sud - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Obří sud.

Na hory raději do Česka nebo do zahraničí?

Teplota venku klesá. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Obvykle rozhodují především finance, česká střediska totiž stále vycházejí podstatně levněji. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Hojsova Stráž - Vyhlídka - lyžaři si přijdou na své

Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Hojsova Stráž - Vyhlídka!

Zimní středisko Jasenka

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Přijeďte navštívit areál Jasenka a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Dolní Morava - Větrný vrch

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Dolní Morava - Větrný vrch.

Ski areál Klema - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Klema.

Mrzne? Nevadí!

Plánujete zimní dovolenou? Hledáte informace? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží,

Zimní středisko Kužvart

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Kužvart je pro vás to pravé.

Nové Město na Moravě - příjemně překvapil

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Nové Město na Moravě a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Miroslav - lyžaři si přijdou na své

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Miroslav!

Zimní středisko Svah Zlín

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Svah Zlín.

Do ski areálu Meziboří se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Meziboří.

Do ski areálu Heroltice se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Zkuste Heroltice a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Ski areál Suchá Rudná

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Suchá Rudná a užijte si zimní radovánky naplno!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 12.8.

°C
°C
Sobota
13.8.2022

°C
°C
Neděle
14.8.2022

°C
°C
Pondělí
15.8.2022

°C
°C